MySql.Data.MySqlClient.MySqlException (0x80004005): Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'ekonomi2_cozum.gorseller.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by at MySql.Data.MySqlClient.MySqlStream.OpenPacket() at MySql.Data.MySqlClient.NativeDriver.ReadResult(UInt64& affectedRows, Int64& lastInsertId) at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.GetResultSet() at MySql.Data.MySqlClient.MySqlDataReader.NextResult() at System.Data.ProviderBase.DataReaderContainer.NextResult() at System.Data.Common.DataAdapter.FillNextResult(DataReaderContainer dataReader) at System.Data.Common.DataAdapter.FillFromReader(DataSet dataset, DataTable datatable, String srcTable, DataReaderContainer dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, DataColumn parentChapterColumn, Object parentChapterValue) at System.Data.Common.DataAdapter.Fill(DataSet dataSet, String srcTable, IDataReader dataReader, Int32 startRecord, Int32 maxRecords) at System.Data.Common.DbDataAdapter.FillInternal(DataSet dataset, DataTable[] datatables, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet, Int32 startRecord, Int32 maxRecords, String srcTable, IDbCommand command, CommandBehavior behavior) at System.Data.Common.DbDataAdapter.Fill(DataSet dataSet) at EKONOMIKCOZUM.SITE.Page_Load(Object sender, EventArgs e) İTÜ ARI TEKNOKENT OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİNDEKİ DEĞİŞİMİN YOLUNU İTÜ ÇEKİRDEK’LE ÇİZİYOR

İTÜ ARI TEKNOKENT OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİNDEKİ DEĞİŞİMİN YOLUNU İTÜ ÇEKİRDEK’LE ÇİZİYOR

İTÜ ARI TEKNOKENT OTOMOTİV TEKNOLOJİLERİNDEKİ DEĞİŞİMİN YOLUNU İTÜ ÇEKİRDEK’LE ÇİZİYOR

İTÜ ARI Teknokent bünyesinde bu sene 5.yılına giren İTÜ Çekirdek ‘Erken Aşama Kuluçka Merkezi’, “Otomotiv Teknolojileri” kategorisi için 2016 başvuruları devam ediyor. Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak otomotiv girişimcilerinin desteklendiği ve ödüllendirildiği İTÜ Çekirdek’te bu sene “Otomotiv Teknolojileri” kategorisine başvurmak isteyenler için ise son tarih 15 Nisan 2016. 

 

İTÜ Çekirdek, “Otomotiv Teknolojileri” kategorisinde yarışan 5 projeye ana destekçisi Otomotiv İhracatçıları Birliği (OİB) ile birlikte toplam 500 bin TL’yi aşan nakit ödül ve 720 bin TL değerinde bulut bilişim desteği dağıtmıştı. 

 

İTÜ Çekirdek’in, OİB ile kurguladığı ve özel kategori olarak belirlediği “Otomotiv Teknolojileri” Türkiye’de otomotiv sektörünün sürdürülebilir rekabet avantajına sahip daha güçlü bir yapıya kavuşmasına yardımcı olmayı hedefliyor. 

 

Güvenlik sistemleri, çevre dostu üniteler, navigasyon, akıllı donanım, elektrik ve elektronik sitemler, iç-dış aydınlatma, akıllı araç yazılımları, enerji tasarrufu gibi bir otomobili oluşturan tüm parçalara ve aksesuarlara yönelik fikri ya da projesi olan girişimciler bu kategoriye başvurabiliyor.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Otomotiv İhracatçıları Birliği (OİB) Başkan Yardımcısı Ömer Burhanoğlu, “OİB olarak, ülkemize tasarım, AR-GE ve marka oluşumlu ürünler kazandırma yolculuğumuzu 2015’ten itibaren İTÜ Çekirdek işbirliğimiz ile sürdürüyoruz. Yarışmalarımızdan derece alan proje ve tasarımların geliştirilmesi, sanayiye katılması konusunda kuluçka hizmetini başarıyla götüren İTÜ Çekirdek’in yaptığı katkılarla daha çok girişimci kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

 

İTÜ ARI Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Deniz Tunçalp ise yaptığı değerlendirmede İTÜ Çekirdek'in geçtiğimiz yıl ile birlikte girişimcilere toplam 7 milyon TL'yi aşan destek sağladığını bu yıl başarılı projelere ayni ve nakdi desteklerini sürdüreceklerini söyledi. 

 

Tunçalp, “İTÜ ARI Teknokent olarak, geçtiğimiz yıl İTÜ Çekirdek’e “Otomotiv Teknolojileri” kategorisini dahil ettik. OİB işbirliğiyle oluşturduğumuz bu kategorinin Türkiye'deki otomotiv sektörünün algısını değiştirmeye başladığına inanıyoruz. Türkiye'de otomotiv alanında gelişim denilince ilk olarak akla büyük ölçekte finansal değer yaratan, dev tesislerde otomobil üreten iş adamları, dev şirketler geliyor. Oysa biz diyoruz ki ülkemize sağlanan bu büyük katma değer otomotiv teknolojilerini geliştiren ve ulusal rekabet edebilirliğe katkıda bulunan girişimciler sayesinde daha da artacaktır. Geçen yıl bu kategoride başarı kazanan projeler otomotiv teknolojilerinden elde edilecek katma değerin bir araç üretmekten çok daha fazlası olduğunu kanıtlar nitelikte. Bu yıl da bu alanda çok başarılı işlerin olacağına inancımız tam” dedi.

690 x 90

OTOMOTİV

Öne Çıkanlar